Giorgio Armani - Code Absolu Parfum (man)

  15 600 Lekë

  Joshës, guximtar dhe dehës: provoni një tjetër parfum nga koleksioni Armani Code. Parfumi Giorgio Armani Code Absolu përfaqëson shijen, luksin dhe elegancën e përjetshme që ju plotësojnë në mënyrë të përsosur në çdo situatë. Fragrancë me aromë druri dhe orientale. Për mashkullin e shoqërueshëm, karizmatik me një sens humori.Autori i aromës është parfumeri Antoine Maisondieu. Parfumi u prezantua në 2019.

  Përbërja e parfumit

  Në notat e hapjes do të ndjeni nota freskuese frutash të mandarinës dhe mollës, të shoqëruara me kardamom intensiv. Zemra kombinon aromën e arrëmyshkut me thelbin e farave të karotës. Mbyllja e parfumit dominohet nga akordi i rumit, i cili i jep përbërjes një karakter shumë mashkullor dhe sensual i kombinuar së bashku me tonkën dhe një vanilje të ëmbël të parezistueshme.

  Armani
  3614272407442

  Referencat specifike

  Giorgio Armani - Code...

  15 600 Lekë