Lattafa Toleen EDP (unisex)

12 400 Lekë

Përjetoni Lattafa Toleen: Një shkrirje harmonike e elegancës 

Shënimet kryesore: Freski e shkëlqyeshme 

Nisni një udhëtim vitaliteti me përzierjen gjallëruese të:

- Xhenxhefil

- Dardhë

- Trëndafili

Notat e mesme: Shkëlqim lulesh

Kënaqni shqisat tuaja me zemrën e ndritshme të:

- Ambroxan

- Lule portokalli

Shënimet bazë: ngrohtësi sensuale

Zhyt veten në përqafimin e:

- Qelibar

- Musk

Zbulo magjine  e Toleen

Lattafa Toleen është më shumë se thjesht një aromë; është një mishërim i sofistikimit dhe joshjes. Me shkrirjen e tij të hollë të notave, Toleen mahnit shqisat dhe lë një përshtypje të qëndrueshme. Kënaquni me performancën e tij luksoze dhe lëreni Toleen të ripërcaktojë përvojën tuaj të aromës.

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Lattafa Toleen EDP (unisex)

12 400 Lekë