Lattafa Eternal Oud EDP (unisex)

9 900 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
1
out of stock

Zbuloni Elegancën Timeless: Lattafa Eternal Oud

Prezantojmë Lattafa Eternal Oud Eau de Parfum, një aromë që kapërcen kufijtë e kohës dhe gjinisë, krijuar nga Lattafa Parfumes.

Përqafoni sharmin enigmatik të Oud-it

Zbuloni thelbin e oud-it me Lattafa Eternal Oud EDP (Unisex), ku një përzierje e pasur e nuancave të ud-it dhe pikante tërheq shqisat që në spërkatjen e parë.

Një simfoni notash

Zhytuni në zemrën e Lattafa Eternal Oud, ku drurët e çmuar, qelibar rrëshirë, vanilja e ëmbël dhe myshku ndërthuren për të krijuar një përbërje të ngrohtë dhe tërheqëse.

Sofistikimi Unisex

E përkryer për burrat dhe gratë, Lattafa Eternal Oud nxjerr vetëbesim dhe sofistikim, duke siguruar një deklaratë të paharrueshme për çdo rast.

Luks qe zgjat shume

Përjetoni joshjen afatgjatë të Lattafa Eternal Oud EDP, një aromë që lë një gjurmë magjepsëse kudo që të shkoni.

Kënaquni me elegancën e përjetshme të Ujit Parfum Lattafa Eternal Oud dhe lartësoni lojën tuaj të aromës me magjinë magjepsëse të oud-it.

Lattafa

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Lattafa Eternal Oud EDP...

9 900 Lekë