Mancera Intense Cedrat Boise EDP (M)

14 000 Lekë

Zbuloni aromën unike të Mancera Intense Cedrat Boise - Një aromë freskuese për meshkuj

Mancera Intense Cedrat Boise është një aromë perfekte për çdo mashkull që kërkon një aromë unike dhe tërheqëse.Me përzierjen e saj të veçantë të notave të freskëta të drurit të kedrit dhe agrumeve, kjo aromë me siguri do të  bëjë që njërëzit të kthejnë kokën dhe do të bëjë përshtypje mbi ta.

Zbulo

Mancera Intense Cedrat Boise Është një aromë që është njëkohësisht freskuese dhe gjallëruese. Aroma hapet me një shpërthim limoni dhe bergamoti, i cili i hap rrugën një zemre prej druri kedri dhe kardamom.

Këto nota balancohen nga një prekje arrëmyshk dhe qelibar, duke krijuar një aromë të ngrohtë dhe komode që zgjat gjithë ditën. Me përshtatshmërinë e saj, kjo aromë mund të hidhet në çdo kohë të ditës, qoftë për një mbrëmje të rastësishme apo për një ngjarje zyrtare.

Aroma

Aroma e Mancera Intense Cedrat Boise është unike dhe tërheqëse. Notat e sipërme të limonit dhe bergamotit japin një shpërthim freskie, ndërsa zemra e drurit të kedrit dhe kardamomit balancohet nga një prekje arrëmyshku dhe qelibari.

Ky kombinim krijon një aromë të ngrohtë dhe komode që zgjat gjithë ditën. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një parfum për pranverë dhe verë ose për muajt më të freskët ky parfum është zgjedhja perfekte.

Kohëzgjatja

Një nga cilësitë më të mira  është fakti që mban gjatë. Aroma është e qëndrueshme dhe mban gjatë, kështu që ju mund të shijoni aromën gjatë gjithë ditës pa pasur nevojë ta aplikoni përsëri. Kjo e bën atë zgjedhjen perfekte për këdo që dëshiron të lërë një përshtypje të qëndrueshme.

Mancera Intense Cedrat Boise - Paketimi

Përveç aromës së saj unike dhe tërheqëse, parfumi vjen në një shishe elegante dhe elegante që është perfekte për t'u ekspozuar në shtëpinë tuaj. Shishja është projektuar për të qenë funksionale dhe e bukur, duke e bërë atë perfekte për çdo koleksion.

FAQ

Çfarë është Mancera Intense Cedrat Boise?

Është një aromë për meshkuj që është njëkohësisht freskuese dhe gjallëruese. Me përzierjen e saj të notave të freskëta të drurit të kedrit dhe agrumeve, kjo aromë me siguri do të tërheqë vëmendjen dhe do të lërë një përshtypje të mirë.

Cilat janë notat e hapjes?

Notat e sipërme janë limoni dhe bergamoti.

Cilat janë notat e zemrës ?

Notat e zemrës janë dru kedri dhe kardamom.

Cilat janë notat bazë?

Notat bazë janë arrëmyshk dhe qelibar.

A është Intense Cedrat Boise një aromë afatgjatë?

Po, është një aromë afatgjatë e cila mban shumë.

Konkluzioni

Si përfundim, Mancera Intense Cedrat Boise është një aromë e domosdoshme për çdo mashkull që dëshiron të lërë një përshtypje të qëndrueshme. Me përzierjen e saj unike të notave të drurit të kedrit dhe agrumeve, kjo aromë është edhe freskuese dhe gjallëruese. Pra, pse të presim? Shtoni këtë aromë unike dhe të paharrueshme në koleksionin tuaj sot!

Referencat specifike

Mancera Intense Cedrat...

14 000 Lekë