Al Haramain Amber Oud Gold Edition EDP (unisex)

13 000 Lekë

Al Haramain Amber Oud Edition Gold - Një aromë luksoze dhe magjepsëse

Al Haramain Amber Oud Gold Edition është një aromë premium që ofron një përvojë aromash vërtet luksoze dhe magjepsëse. Përzierja e notave të sipërme, të mesme dhe atyre bazë krijon një aromë harmonike dhe të ekuilibruar që është perfekte si për meshkujt ashtu edhe për femrat. Në këtë artikull, ne do të shqyrtojmë notat e ndryshme që përbëjnë këtë aromë fine dhe pse ia vlen t'ja shtoni koleksionit tuaj.

Notat kryesore - Bergamot dhe nota jeshile

Aroma hapet me notat e sipërme të freskëta dhe gjallëruese të bergamotit dhe notave jeshile. Këto nota ofrojnë një fillim të ndritshëm dhe agrume të aromës, duke vendosur tonin për atë që do të vijë.

Notat e mesme - pjepër, nota të ëmbla, ananas dhe qelibar

Ndërsa aroma zhvillohet, notat e mesme të pjeprit, notat e ëmbla, ananasi dhe qelibar dalin në pah. Këto nota përzihen së bashku për të krijuar një zemër të ngrohtë dhe tërheqëse për aromën, me një kthesë frutore dhe të ëmbël.

Notat bazë - Musk, vanilje dhe nota druri

Notat bazë të myshkut, vaniljes dhe notave të drurit i japin aromës një bazë të thellë dhe sensuale. Këto nota krijojnë një ndjenjë ngrohtësie dhe rehatie, duke shtuar një prekje luksi në përvojën e përgjithshme të aromës.

Pse të zgjidhni Al Haramain Amber Oud Gold Edition?

Një nga arsyet kryesore për të zgjedhur këtë aromë është efekti i saj afatgjatë. Përbërësit premium të përdorur në këtë aromë sigurojnë që aroma të mbetet në lëkurë për orë të tëra, duke e bërë atë një vlerë të shkëlqyer për paratë. Është perfekt për ata që duan një aromë që zgjat gjithë ditën.

Për sa i përket paketimit, Al Haramain Amber Oud Gold Edition vjen në një shishe të hijshme dhe elegante që është perfekte për t'u vendosur në komodinën tuaj. Detajet prej floriri i shtojnë një prekje luksi, ndërsa dizajni i thjeshtë siguron që fokusi të mbetet në vetë aromën.

Konkluzioni

Al Haramain Amber Oud Gold Edition është një aromë e domosdoshme për këdo që vlerëson luksin dhe sofistikimin. Përzierja e saj unike e notave të sipërme të freskëta dhe frutore me nota bazë të ngrohta krijon një aromë të rrumbullakosur mirë që është e përkryer për çdo rast. Me efektin e saj afatgjatë, përbërësit me cilësi të lartë dhe paketimin elegant, është një aromë që me siguri do të bëhet element kryesor në koleksionin tuaj.

Al Haramain

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Al Haramain Amber Oud Gold...

13 000 Lekë