Asdaaf Shaghaf For Man EDP

4 900 Lekë

 Prezantimi i Asdaaf Shaghaf për Njeriun: Një Simfoni e Sensualitetit Mashkullor

Shënimet e aromës: Një shpërthim agrumesh

Nisni një udhëtim freskues me përzierjen gjallëruese të:

- Limon

- Livando

- Mandarinë portokall

Shënimet e zemrës: Një valë kompleksiteti 

Përjetoni thellësinë e karakterit me:

- Vaji Cypriol / Nagarmotha

- Shënime Detare

- Tagetes

- Sherebelë

- Kardamom

- Kanellë

Shënimet bazë: Një përfundim magjepsës

Zhyt veten në joshjen e parezistueshme të:

- Patçuli

- Pralinë

- Tolu Balsam

- Palisandër palisandër

- Qelibar i zi

- Pema e Ebonit

Performanca e përshtatshme për njeriun modern

Asdaaf Shaghaf For Man krenohet me jetëgjatësi dhe projeksion të jashtëzakonshëm, duke ju siguruar që të lini një përshtypje të qëndrueshme kudo që të shkoni. Përzierja e tij unike e notave evoluon gjatë gjithë ditës, duke pasqyruar natyrën e shumëanshme të zotëriut bashkëkohor.

Paketimi elegant për njeriun e dallueshëm

I paraqitur në një shishe të hijshme dhe të sofistikuar, Asdaaf Shaghaf For Man nxjerr një elegancë të nënvlerësuar. Dizajni i tij minimalist pasqyron shijen e rafinuar të njeriut modern që vlerëson stilin dhe përmbajtjen.

Përqafoni thelbin e Asdaaf Shaghaf për njeriun

Ngritni rutinën tuaj të kujdesit me Asdaaf Shaghaf For Man, një aromë që mishëron forcën, sofistikimin dhe sensualitetin. Qoftë për një rast zyrtar apo veshje të përditshme, Asdaaf Shaghaf For Man është plotësuesi i përsosur për sjelljen tuaj të sigurt. Përjetoni joshjen e Asdaaf Shaghaf For Man dhe lini një përshtypje të qëndrueshme kudo që të shkoni.

Asdaaf

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Asdaaf Shaghaf For Man EDP

4 900 Lekë