• -20%
  • Ruaj 20%

Burberry - Touch for Men EDT (man)

5 600 Lekë
7 000 Lekë

Magjepsini ata që ju rrethojnë me hijeshinë dhe elegancën unike të Burberry Touch for Men, i cili nënvizon në mënyrë të përsosur stilin tuaj dhe zgjon interesin e menjëhershëm e njerëzve përreth jush. Aromë drusore, pikante dhe e freskët për t’u përdorur çdo ditë. Përkryer thekson karizmën tuaj natyrore.

Përbërja e parfumit:

Që në fillim, shqisat tuaja ndikohen nga një kombinim i mandarinës dhe nga gjethet delikate të vjollcës. Pas më pak, shtohet një përzierje e ngrohtë e drurit të kedrit dhe arrës moskate shumë mashkullore, të gjitha të kombinuara me spec të bardhë. Baza e qëndrueshme e përbërjes aromatike bazohet në akordet e vetiverit, fasuleve ekzotike tonka dhe miskut sensual.

Burberry
3614227748682

Referencat specifike

Burberry - Touch for Men...

7 000 Lekë 5 600 Lekë