Fragrances.al : Një udhëzues gjithëpërfshirës për parfume luxury per meshkuj dhe femra

Në fragrances.al, ne jemi të përkushtuar t'u ofrojmë klientëve tanë aromat më të mira nga markat më të mira botërore.

Fragrances.al ofron parfume luxury per meshkuj edhe femra një përzgjedhje e madhe e markave si Tom Ford,

Mancera dhe Amouage dhe Montale.

Një gamë e gjerë produktesh për të zgjedhur

Qëllimi ynë është ta bëjmë bukurinë të aksesueshme për tëgjithë femra dhe meshkuj, dhe gama jonë e produkteve e reflekton këtë.

Nëse jeni duke kërkuar për një aromë të re të firmës ose një dhuratë për një të dashur, me siguri do të gjeni diçka që do t'ju pëlqejë në faqen tonë.

Ne ofrojmë një gamë të larmishme aromash nga markat kryesore që i përshtaten çdo shije dhe buxheti.

Ekspertizë per parfume

Ekipi ynë i ekspertëve ka vite përvojë në industrinë e aromave dhe ne jemi të përkushtuar për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të blerjeve.

Ne jemi të përkushtuar për kënaqësinë e klientit dhe jemi gjithmonë të gatshëm për t'ju ndihmuar me çdo pyetje ose shqetësim që mund të keni.

Nga gjetja e aromës së përsosur deri tek gjurmimi i një porosie, ekipi ynë miqësor dhe me ekperiencë i shërbimit ndaj klientit është gjithmonë i disponueshëm për t'ju ndihmuar.

Një angazhim për përsosmëri

fragrances.al, synimi ynë është të bëjmë bukurinë të aksesueshme për të gjithë në Shqipëri dhe më gjerë. Ne besojmë se të gjithë meritojnë të ndihen të sigurtë dhe të bukur duke perdorur parfume dhe produkte luxury per meshkuj dhe femra

dhe ne jemi të përkushtuar t'u ofrojmë klientëve tanë produktet dhe përvojën më të mirë të blerjeve të mundshme. Angazhimi ynë për kënaqësinë e klientit reflektohet në produktet

dhe shërbimet tona, dhe ne gjithmonë përpiqemi të tejkalojmë pritjet e klientëve tanë.

Transporti Falas ne Shqiperi

Ne ofrojmë transport falas për të gjitha porositë brenda Shqipërisë, duke e bërë të lehtë dhe të përballueshme për ju marrjen e produkteve tuaja. Për porositë jashtë Shqipërisë,

mund të aplikohen tarifa transporti, por ne gjithmonë përpiqemi t'i mbajmë këto kosto në minimum.

Një përvojë e përshtatshme dhe e sigurtë e blerjeve në internet

Blerja e aromave nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Faqja jonë e internetit është e sigurt dhe miqësore për përdoruesit, duke e bërë të lehtë për ju të shfletoni dhe blini parfume

tuaja të preferuara me besim. Pavarësisht nëse preferoni të blini online ose përmes ekipit tonë të shërbimit të klientit, ne jemi këtu për t'ju ndihmuar.

Një udhëzues gjithëpërfshirës për aromat

Në këtë seksion, ne do të ofrojmë një udhëzues gjithëpërfshirës për aromat dhe parfume luxury , duke përfshirë llojet e ndryshme të aromave, si të zgjidhni aromën e duhur dhe si të kujdeseni për parfume tuaja.

Llojet e parfumeve

Ekzistojnë krzesisht katër lloje kryesore të aromave: extrait de parfum, eau de parfum, eau de toilette dhe parfum. Çdo lloj ka karakteristikat e veta unike dhe është projektuar për raste dhe qëllime të ndryshme.

Extrait de parfum 

Është lloji më i fortë dhe më jetëgjatë i aromës, i përbërë me deri në 40% vajra aromatike.

Është më intensive dhe më e shtrenjtë se opsionet e tjera të aromave si eau de parfum dhe eau de toilette.

Eau de Parfum

Eau de parfum është një formë më e përqendruar e aromës që ofron një aromë më të fortë dhe më të qëndrueshme. Është perfekt për raste të veçanta dhe evente në mbrëmje.

Eau de toilette

Eau de toilette është një version më i lehtë dhe më i freskët i aromës që është ideal për përdorim të përditshëm. Ofron një aromë më të butë,

më delikate që është e përkryer për ngjarje të rastësishme ose gjatë ditës.

Cologne

Kolonja është një aromë e lehtë, e freskët dhe e freskët që është perfekte për meshkujt. Është projektuar për t'u veshur gjatë ditës dhe është ideale për raste casual ose aktive.

Zgjedhja e aromës së duhur

Zgjedhja e aromës së duhur është një përvojë personale dhe subjektive. Kur zgjidhni një aromë, është e rëndësishme të merrni parasysh preferencat tuaja personale,

rastin dhe llojin e aromës që kërkoni. Disa njerëz preferojnë aroma me floreale ose drusore.

Çmimet konkurruese

Në fragrances.al, ne besojmë se bukuria duhet të jetë e aksesueshme për të gjithë dhe për këtë arsye ne ofrojmë çmime konkurruese për të gjitha produktet tona.

Ne e kuptojmë se blerja e aromave mund të jetë e shtrenjtë, dhe kjo është arsyeja pse ne punojmë pa u lodhur për t'ju sjellë çmimet më të mira të mundshme.

Pavarësisht nëse jeni duke bërë blerje për veten tuaj ose për dikë të veçantë, ne kemi produktet dhe çmimet që ju nevojiten për t'u ndjerë të sigurtë dhe të bukur.

Transport i shpejtë dhe i besueshëm

Ne e kuptojmë se koha është e çmuar dhe kjo është arsyeja pse ne ofrojmë transport të shpejtë dhe të besueshëm për të gjitha produktet tona.

Pavarësisht nëse bëni blerje nga brenda Shqipërisë apo jashtë vendit, ne garantojmë që porosia juaj do t'ju dorëzohet shpejt dhe me efikasitet.

Me transport falas për të gjitha porositë brenda Shqipërisë, nuk ka asnjë arsye të mos zgjidhni fragrances.al për të gjitha nevojat tuaja për aroma.

Blerje të sigurta dhe të sigurta

Në fragrances.al, ne e marrim seriozisht sigurinë e informacionit tuaj personal.

Faqja jonë e internetit është e sigurt dhe e koduar dhe ne nuk i ruajmë kurrë informacionet e kartës suaj të kreditit.

Ne jemi të përkushtuar të mbrojmë privatësinë tuaj dhe të sigurojmë që përvoja juaj e blerjeve me ne të jetë sa më e sigurt dhe e sigurt.

FAQ

Çfarë markash keni?

Ne kemi një gamë të gjerë të markave kryesore të aromave, duke përfshirë Amouage, Montale, Mancera dhe shumë të tjera.

Mund te paguajme ne dorezim?

Po ju muand të paguani në momentin kur ju dorëzohet produkti.