Lattafa Khalid EDP (unisex)

12 400 Lekë

Përjetoni luksin: Lattafa Niche Emarati Khalid Eau de Parfum

Notat kryesore: Labdan, Lëkurë, Shafran

Kënaquni me joshjen magjepsëse të Ujit Parfum Lattafa Niche Emarati Khalid teksa shpaloset me një simfoni të notave kryesore. Labdanumi, me aromën e tij të ngrohtë dhe rrëshirë, ndërthuret pa probleme me elegancën elastike të Lëkurës. Nuancat pikante të Shafranit shtojnë thellësi dhe intrigë, duke ju ftuar në një botë të pasurisë dhe sofistikimit.

 Notat e mesme: thupër, vaj kede, paçuli

Ndërsa aroma evoluon, zemra zbulon një përbërje intriguese të thuprës, vajit të kedit dhe paçulit. Mështekna jep një aspekt të tymosur dhe lëkurë, ndërsa vaji i Kejdit shton një intensitet të ashpër. Patchouli mbush zemrën me karakterin e saj prej dheu, druri, duke krijuar një ndjenjë misteri dhe joshjeje që magjeps shqisat.

 Notat bazë: Oud, Balsam Tolu, Benzoin, Lëkurë

Udhëtimi kulmon me një përzierje magjepsëse të notave bazë që lënë një përshtypje të qëndrueshme. Oud, përbërësi i çmuar i çmuar për aromën e tij magjepsëse, zë në qendër të vëmendjes, duke e mbështjellë përdoruesin në joshjen e tij prej kadifeje. Tolu Balsam dhe Benzoin japin një ngrohtësi të ëmbël dhe rrëshirë, ndërsa Lëkura hedh një joshje joshëse që zgjat në ajër, duke siguruar një përvojë nuhatjeje të paharrueshme.

Jegjatesia dhe Silage i pashembullt

Lattafa Khalid Eau de Parfum është më shumë se thjesht një aromë; është një shprehje e individualitetit dhe përsosjes. Me jetëgjatësinë e tij të pashembullt dhe silage, siguron që të lini një përshtypje të qëndrueshme kudo që të shkoni. Zhytuni në botën luksoze të Lattafa-s dhe përjetoni mishërimin e elegancës me çdo spërkatje.

Lattafa

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Lattafa Khalid EDP (unisex)

12 400 Lekë