Mancera Red Tobacco EDP (unisex)

14 000 Lekë
Vlerësime:
(lexo 3 reviews)
Vëllimi
  • 5ml
  • 60 ml
  • 120 ml
Sasia
29
out of stock

Mancera Red Tobacco - Nje arome dominuese

Mancera Red Tobacco , harmonia e fortë mes duhanit kuban dhe erëzave të zgjedhura nuk
do të lërë indiferente asnjë zemër femre apo mashkulli.
Mancera Red Tobacco EDP, zgjon pasionin dhe
bëhet ingredienti misterioz i sharmit tuaj.
Lëreni veten tuaj të tërhiqet në vorbullën e sensualitetit.

Parfum pikant, joshës dhe dehës me një
sfond shumë seksi për momente romantike.
Aromë e theksuar për ata që duan të jenë në qendër të vëmendjes.

Vala e pasionit vjen me kombinimin e pazakontë të akordeve të freskëta
të frutave të mollës jeshile dhe pjeshkës së bardhë, të shoqëruar nga një
koktej aromatik oriental i përbërë me shafrani, kanella, temjani dhe luleve të arrave moskate..
Ngrohtësia shtohet gradualisht nga druri i çmuar i oud nga Nepali.
Pastaj thekset ekzotike të paçulit dhe jaseminit magjik komandojnë.
Përvoja sensuale përmirësohet më pas nga notat intensive dhe të nxehta të
qelibarit dhe myshkut të bardhë, të cilat përzihen me vetiverin dhe
ëmbëlsinë e shijshme të vaniljes. Të gjitha të ndikuara nga duhani tepër magjepsës kuban.

Nëse doni t'i çoni armët tuaja të joshjes në një nivel krejtësisht tjetër,
parfumi Mancera Red Tobacco unisex i 2017-ës është ajo që ju nevojitet.
Përbërësit e zgjedhur me kujdes krijojnë një përzierje magjepëse që përfundon me
një shpërthim sensualiteti.

Let the compliments flow!

Referencat specifike

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

e

Was this comment useful to you? Yes No

5⭐️

Was this comment useful to you? Yes No

Customer didn't write any details

Was this comment useful to you? Yes No

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Mancera Red Tobacco EDP...

14 000 Lekë