Lattafa Ramz Gold EDP (unisex)

4 400 Lekë

Përjetoni luksin me Lattafa Ramz Gold

Zbulimi i Simfonisë së Notave

Zhytuni në joshjen luksoze të Lattafa Ramz Gold, një kryevepër aromash e krijuar me përpikëri për të mahnitur shqisat dhe për të lënë një përshtypje të qëndrueshme.

Një Prelud i freskët: Shënimet kryesore

Kënaquni me shpërthimin gjallërues të freskisë me notat e sipërme të mollës së freskët, pjeshkës së shijshme, dardhës me lëng, portokallit të ëmbël të shijshëm dhe ëmbëlsisë delikate të rrush pa fara të zezë. Kjo përzierje harmonike krijon skenën për një udhëtim të paharrueshëm nuhatës.

Eleganca e luleve: Notat e mesme

Ndërsa aroma shpaloset, zhyt veten në notat e zemrës së zambakut delikat të jaseminit, trëndafilit prej kadifeje dhe esencës eterike të luleve të portokallit. Këto akorde lulesh shtojnë një prekje elegance dhe sofistikimi, duke e ngritur përbërjen në lartësi të reja.

Thellësia sensuale: Shënime bazë

Largohuni në përqafimin e ngrohtë të notave bazë, ku dru sandali kremoz, vanilja e këndshme dhe myshku i bardhë sensual krijojnë një gjurmë joshëse dhe tërheqëse. Pasuria tokësore e paçulit shton thellësi dhe kompleksitet, duke siguruar një përvojë magjepsëse nga fillimi në fund.

Lattafa Ramz Gold është më shumë se thjesht një aromë; është një deklaratë e përsosjes dhe luksit. Me jetëgjatësinë dhe sillimin e tij të jashtëzakonshëm, ky Ujë Parfumi është i përsosur për çdo rast, duke ju lënë të ndiheni të sigurt dhe të fuqizuar gjatë gjithë ditës dhe gjatë natës. Kënaquni me pasurinë e Lattafa Ramz Gold dhe le të jetë e paharrueshme prania juaj.

Lattafa

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Lattafa Ramz Gold EDP (unisex)

4 400 Lekë