Lattafa Antique EDP (unisex)

12 400 Lekë

Prezantimi i Lattafa Antique: Një eliksir i përjetshëm i luksit

Shënime të shkëlqyera për shije të hollë

Nisni një udhëtim ndijor me shënimet e kuruara me përpikëri të Antique:

Notat kryesore: Kënaquni me shkrirjen gjallëruese të kardamomit, fikut, kokosit, qumështit dhe çajit të zi, duke krijuar një simfoni aromatike që mashtron shqisat që në spërkatjen e parë.

Notat e mesme: Kënaquni në përzierjen harmonike të Irisit, Vetiverit dhe Jaseminit, duke ngjallur një elegancë lulesh që i shton thellësi dhe sofistikim aromës.

Shënimet bazë: Zhytuni në ngrohtësinë luksoze të qelibarit, drurit të sandalit, fasules Tonka, karamelit dhe miskut, ndërsa ato bashkohen për të krijuar një gjurmë magjepsëse dhe të qëndrueshme që mbetet në lëkurë, duke lënë një gjurmë të pashlyeshme kudo që të shkoni.

Performanca e përshtatshme për honorare

Përjetoni jetëgjatësinë dhe sillimin e pashembullt të Antikitetit, të krijuar për të siguruar që çdo përdorues të shkëlqejë një atmosferë rafinimi dhe joshjeje gjatë ditës dhe gjatë natës. Me përbërjen e saj të balancuar me kujdes, Antique është një aromë që tërheq vëmendjen dhe lë një përshtypje të qëndrueshme për të gjithë ata që e takojnë.

Elegance ne cdo detaj

E vendosur në një shishe të hijshme dhe të sofistikuar, të zbukuruar me detaje të ndërlikuara që ngjallin një ndjenjë elegance të përjetshme, Antique nuk është thjesht një aromë - është një vepër arti. Nga paketimi i tij luksoz deri te aroma e tij e hollë, çdo aspekt i Antique është krijuar për t'u tërhequr atyre me shije dalluese dhe një vlerësim për gjërat më të bukura në jetë.

Kënaquni me shkëlqimin e Lattafa Antique

Ngrini koleksionin tuaj të aromave me Antique, një aromë që mishëron pasuri, sofistikim dhe elegancë të përjetshme. Qoftë i veshur për një rast të veçantë ose si kënaqësi e përditshme, Antique me siguri do të lërë një përshtypje të qëndrueshme dhe do të bëhet një shtesë e dashur për repertorin tuaj të nuhatjes. Përjetoni shkëlqimin e Antikitetit dhe zbuloni madhështinë tuaj të brendshme sot.

Lattafa

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Lattafa Antique EDP (unisex)

12 400 Lekë