Calvin Klein - CK One Shock For Him EDT (M)

5 400 Lekë

CK One Shock, fragrancë mashkullore, e hedhur në treg në vitin 2011. Parfumi është krijuar falë kombinimit të notave frutore me notat drusore, për ti dhënë freski dhe intensitet fragrancës.

Hapja e parfumit karakterizohet nga akordet e livandës, mandarinit dhe sallatorit. Në zemër të parfumit gjejmë kombinimin e kardamonit, piperit, borzilokut dhe osmantit.

Mbyllja e fragrancë është tejet e pasur dhe intense falë përdorimit të notave drusore, duhanit, patchoulit, qelibarit dhe miskut.

Let the compliments flow!

Calvin Klein
3607342401341

Referencat specifike

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Customer didn't write any details

Was this comment useful to you? Yes No

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Calvin Klein - CK One Shock...

5 400 Lekë