Mancera Instant Crush EDP (unisex)

14 000 Lekë

Mancera Instant Crush: Një aromë dinamike

Profili i parfumit: Fresh & Modern

Mancera Instant Crush : Një përzierje vibrante agrumesh dhe erëzash

Notat hapëse të limonit, bergamotit, xhenxhefilit dhe piperit krijojnë një përzierje gjallëruese.

E balancuar në mënyrë perfekte me një zemër të ngrohtë dhe kremoze të vaniljes dhe luleve të bardha

"Sweet & Floral: Zemra e Instant Crush"

Vanilja kremoze kompensohet nga ëmbëlsia delikate e jaseminit, duke krijuar një karakter të ëmbël dhe me lule

Ideale për tu hedhur gjatë ditës ose gjatë natës jashtë.

Long-lasting dhe e ngrohtë: Baza e Mancera Instant Crush

Drurët e lëmuar të kedrit, të sandalit dhe myshkut ofrojnë një bazë që zgjat për orë të tëra.

E përkryer për ata që duan një aromë që të zgjasë gjatë gjithë ditës.

Pikat kryesore të produktit:

Aromë e gjithanshme dhe lozonjare e përshtatshme për çdo stinë

E pershtatshme si per meshkuj ashtu edhe per femra

Dizajni elegant dhe elegant i shisheve pasqyron karakterin bashkëkohor dhe urban të aromës

Përqendrimi i EDP e bën aromën më intensive dhe më të qëndrueshme

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Mancera Instant Crush EDP...

14 000 Lekë