• -10%
  • Ruaj 10%

Montale Oudmazing EDP (unisex)

11 700 Lekë
13 000 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
0
out of stock

Montale - Oudmazing EDP (Unisex)

Kur Oud-i më i mirë, portokalli i lëngshëm dhe bergamoti i Malajzisë kombinohen me dardhën e ëmbël dhe fikun e shijshëm. Nuk mund të krijohet gjë tjetër veçse një eksperiencë perfekte për shqisat tuaja. Dëshmi për këtë është Eau de Parfum unisex Montale Oudmazing, i cili falë përbërjes së tij, përshtatet në mënyrë perfekte si për femrat ashtu edhe për meshkujt. 

Aromë drusore-floreale e kombinuar me akordet e myshkut dhe vaniljes.

Parfum per meshkuj dhe për femra, në një shishe alumini të lehtë.

Fiku i ëmbël, notat e agrumeve të bergamotit, portokallit të lëngshëm, agarwood dhe dardha e shijshme presin shqisat tuaja në hapjen e aromës. 

Pas kësaj, jasemini magjepsës, irisi dhe patchouli shfaqen në zemrën e aromës. Baza  e cila zgjat më shumë në lëkurë, karakterizohet nga vanilja, rrushi, myshku i bardhë dhe lëkura.

Let the compliments flow!

Referencat specifike

Montale Oudmazing EDP (unisex)

13 000 Lekë 11 700 Lekë