Mancera Instant Crush EDP (unisex)

13 000 Lekë

Mancera Instant Crush, parfum per femra dhe për meshkuj, i cili bashkon një trio të aromave klasike; trëndafil, jasemin dhe qelibar, në një përzierje të pasur sensualiteti dhe romance.

Mancera Instant Crush është një parfum me një valë elegance që përzien agrumet dhe drurin e sandalit me vaniljen e parezistueshme dhe xhenxhefilin befasues.

Një "CRUSH" i vërtetë!
Agrumet, shafrani dhe xhenxhefili mundësojnë një hapje të freskët, trëndafili, jasemini dhe qelibari formojnë një zemër të çmuar.

Druri i sandalit, vanilja dhe myshku kompletojnë këtë parfum nga Mancera me sensualitet.

Mancera

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Mancera Instant Crush EDP...

13 000 Lekë