Mancera Instant Crush EDP (unisex)

ALL14,000
Vëllimi
  • 120 ml
Quantity
5
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Mancera's Instant Crush: Një aromë dinamike

Profili i parfumit: Fresh & Modern

Instant Crush : Një përzierje vibrante agrumesh dhe erëzash.

Notat hapëse të limonit, bergamotit, xhenxhefilit dhe piperit krijojnë një përzierje gjallëruese.

E balancuar në mënyrë perfekte me një zemër të ngrohtë dhe kremoze të vaniljes dhe luleve të bardha.

"Sweet & Floral: Zemra e Instant Crush"

Vanilja kremoze kompensohet nga ëmbëlsia delikate e jaseminit, duke krijuar një karakter të ëmbël dhe me lule.

Ideale për tu hedhur gjatë ditës ose gjatë natës jashtë.

"Long-lasting dhe e ngrohtë: Baza e Instant Crush"

Drurët e lëmuar të kedrit, të sandalit dhe myshkut ofrojnë një bazë që zgjat për orë të tëra.

E përkryer për ata që duan një aromë që të zgjasë gjatë gjithë ditës.

Pikat kryesore të produktit:

Aromë e gjithanshme dhe lozonjare e përshtatshme për çdo stinë.

E pershtatshme si per meshkuj ashtu edhe per femra.

Dizajni elegant dhe elegant i shisheve pasqyron karakterin bashkëkohor dhe urban të aromës.

Përqendrimi i EDP e bën aromën më intensive dhe më të qëndrueshme.

Let the compliments flow!

Specific References

You might also like

Mancera Instant Crush EDP...

ALL14,000