Montale Golden Aoud EDP (Unisex)

13 000 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
0
out of stock

Montale Golden Aoud është një aromë floreale-drusore, për femra dhe meshkuj, me një kombinim të veçantë të drurit të çmuar të Aoud.
Kjo fragrancë, ofron një kombinim befasues të drurit oud me trëndafila dhe nota të tjera, për të krijuar një aromë për tu admiruar dhe disi misterioze.
Përbërja qendrore e parfumit Golden Aoud, krijohet nga akordet e Aoud që kombinohet në mënyrë magjike me tonet e trëndafilit dhe barbarozës, drurëve të tjerë ekzotikë dhe një nuancë erëzash. Fragranca përfaqëson një harmoni të mrekullueshme të trëndafilave bullgarë, geraniumeve dhe gjetheve të paçulit me erëza xhamaikane dhe tonaliteteve të lëkurës në zemër. Harmonia e një baze drusore prej kedri maroken, Aoud dhe dru tik, të gjitha të mbështjella me një nuancë shafrani.

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Montale Golden Aoud EDP...

13 000 Lekë