Mancera Sicily EDP (unisex)

13 000 Lekë
Vëllimi
  • 120 ml
Sasia
1
out of stock

Eau de Parfum Sicily, parfume per meshkuj dhe per femra nga Mancera. Fragrancë me aromë të freskët agrumesh dhe fruta tropikale, të kombinuara me aromën e luleve të bardha. Aromë e lehtë, e veçantë dhe e freskët, e përsosur për verën dhe me performancë të lartë, që zgjat gjithë ditën.
Aroma Sicily kombinon agrume shumë aromatike si grejpfrut dhe bergamot me mandarinën, ananasin dhe pjeshkën më të ëmbël. Notat e luleve të trëndafilit, jaseminit, vjollcës dhe ylang-ylang ju çojnë në një kopsht subtropikal dhe akordet e drurit dhe myshkut të bardhë, në mbyllje, i shtojnë sensualitetin aromës.

Let the compliments flow!

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Mancera Sicily EDP (unisex)

13 000 Lekë