• Në ofertë!
  • -1 500 Lekë
  • Ruaj 1 500 Lekë

Prada La Femme Intense EDP (W)

8 400 Lekë
9 900 Lekë
Vëllimi
  • 50 ml
  • 100 ml
Sasia
0
out of stock

Eau De Parfum La Femme Intense, nga Prada, një fragrancë e shkëlqyer si një buqetë e bukur me lule.

Parfume Floreal, i dedikuar femrës moderne. Ideal për përdorim të përditshëm.

Parfumi hapet me notat e frangipanit dhe ylang ylang, të ndjekura nga akordet e luleve të portokallit, jaseminit, zambakut dhe tuberozës, që krijojnë zemrën e parfumit.

Në mbyllje janë kombinuar akordet drusore të vetiverit, iris, vaniljes dhe patchoulit.

Let the compliments flow!

Prada

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Prada La Femme Intense EDP (W)

9 900 Lekë 8 400 Lekë