• New

Lattafa Sondos EDP (unisex)

6 900 Lekë

Prezantimi i Eau de Parfum Lattafa Sondos: Një shkrirje luksoze e agrumeve, luleve dhe sensualitetit të ngrohtë

Shënimet kryesore:

- Portokalli Mandarin: E ndritshme dhe e lëngshme, duke dhënë një shpërthim freskues të agrumeve.

- **Shafran**: I pasur dhe ekzotik, duke shtuar një ngrohtësi unike, pikante.

Shënimet e mesme:

- Tuberoza: kremoze dhe e pasur, duke ofruar një thellësi dehëse lulesh.

- Lulja e pjeshkës: Delikate dhe e ëmbël, duke rritur aromën me një prekje të butë frutash.

- Trëndafil: Klasik dhe romantik, duke shtuar një elegancë të përjetshme lulesh.

Shënimet bazë:

- Vanilje: E lëmuar dhe kremoze, duke ofruar një ëmbëlsi rehati.

- Patchouli: Tokë dhe aromatike, duke shtuar thellësi dhe kompleksitet.

- Kamoshi: i butë dhe luksoz, duke krijuar një fund të sofistikuar, prej kadifeje.

Përjetoni elegancën:

Lattafa Sondos Eau de Parfum është një aromë magjepsëse që përzien pa probleme agrume, lule të pasura dhe nota të ngrohta e sensuale për të krijuar një aromë që është sa e sofistikuar dhe magjepsëse. Aroma hapet me shpërthimin freskues të mandarinës, e balancuar bukur nga ngrohtësia e pasur ekzotike e shafranit. Ky kombinim intrigues vendos skenën për një përvojë të paharrueshme të nuhatjes.

Ndërsa aroma zhvillohet, zemra zbulon një buqetë luksoze me lule. Tuberoza kremoze dhe lulja delikate e pjeshkës përzihen në mënyrë harmonike me elegancën e përjetshme të trëndafilit, duke rritur thellësinë dhe kompleksitetin e aromës. Kjo shtresë e mesme nxjerr një bukuri të sofistikuar që është edhe romantike dhe tërheqëse.

Notat bazë ofrojnë një bazë të ngrohtë dhe komode. Vanilja e lëmuar shton një ëmbëlsi të pasur, ndërsa paçuli prej dheu sjell një thellësi aromatike. Aroma e butë dhe luksoze e kamoshi krijon një fund prej kadifeje që qëndron bukur në lëkurë, duke siguruar një eksperiencë aromash të qëndrueshme dhe të paharrueshme.

I gjithanshëm dhe magjepsës:

Lattafa Sondos është perfekte për çdo rast, pavarësisht nëse është një ngjarje e veçantë apo një kënaqësi e përditshme. Përzierja e tij e hollë e agrumeve, luleve dhe notave të ngrohta siguron një prani të sofistikuar dhe tërheqëse që bie në sy. Përqafoni joshjen luksoze të Lattafa Sondos dhe lëreni aromën e saj magjepsëse t'ju shoqërojë gjatë gjithë ditës, duke lënë një përshtypje të qëndrueshme kudo që të shkoni.

Lattafa

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Lattafa Sondos EDP (unisex)

6 900 Lekë