Lattafa Yara Tous EDP (W)

4 400 Lekë

Prezantimi i Lattafa Yara Tous: Një simfoni tropikale e sensualitetit 

Shënimet e aromës: Një parajsë tropikale

Nisni një udhëtim drejt parajsës me përzierjen magjepsëse të:

- Mango

- Kokosi

- Fruti i pasionit

Shënimet e zemrës: Elegance luleshPërjetoni përqafimin e harlisur të:

- Jasemini

- Heliotrop

- Lulezim portokallte

Shënimet bazë: Një finale e ngrohtë dhe sensuale

Zhyt veten në joshjen magjepsëse të:

- Vanilje

- Kashmeran

- Musk

Performanca e përshtatshme për gruan me vetëbesim

Lattafa Yara Tous krenohet me jetëgjatësi dhe projeksion të jashtëzakonshëm, duke ju siguruar që të rrezatoni hijeshi dhe sofistikim gjatë gjithë ditës. Përzierja e tij unike e notave tropikale dhe lules evoluon me hijeshi, duke lënë një përshtypje të qëndrueshme.

Paketimi elegant për gruan moderne

E paraqitur në një shishe elegante dhe elegante, Lattafa Yara Tous mishëron elegancën dhe feminitetin. Dizajni i saj pasqyron natyrën e gjallë dhe tërheqëse të aromës brenda, duke e bërë atë një aksesor të domosdoshëm për gruan moderne.

Përqafoni thelbin e Lattafa Yara Tous

Ngrini koleksionin tuaj të aromave me Lattafa Yara Tous, një aromë që kap thelbin e një parajse tropikale. Qoftë për një arratisje tropikale apo veshje të përditshme, Lattafa Yara Tous është plotësuesi i përsosur për shpirtin tuaj të sigurt dhe aventuresk. Përjetoni joshjen e Lattafa Yara Tous dhe çlironi shkëlqimin tuaj të brendshëm sot.

Lattafa

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Lattafa Yara Tous EDP (W)

4 400 Lekë