• -10%
  • Ruaj 10%

Mancera Vetiver Sensuel EDP (unisex)

11 700 Lekë
13 000 Lekë
Vëllimi
  • 120 ml
Sasia
3
out of stock

Mancera Vetiver Sensuel: Një aromë luksoze dhe sensuale

Mancera Vetiver Sensuel është një aromë premium e krijuar për të nxjerrë në pah anën sensuale të personit që e përdor atë. Kjo aromë e sofistikuar është një përzierje e notave ekzotike dhe gjallëruese që lënë një përshtypje të qëndrueshme. 

Në zemër të aromës Mancera Vetiver Sensuel është një vetiver i fuqishëm dhe tokësor, i cili është një nga përbërësit më të kërkuar në parfumeri. Kjo notë është një përzierje e përsosur e tokës dhe freskisë që i jep aromës karakterin e saj unik. Vetiveri plotësohet nga një dru sandali i butë dhe kremoz, i cili i shton thellësi dhe ngrohtësi aromës.

Vetiveri balancohet nga një piper rozë pikante dhe i freskët, i cili i jep aromës një avantazh të shndritshëm dhe energjik. Ky ekuilibër midis vetiverit dhe piperit pikant rozë krijon një aromë harmonike që është gjallëruese. Druri i sandalit shton një thellësi të butë dhe kremoze që sjell ngrohtësi dhe rehati në aromë.

Notat kryesore të aromës Mancera Vetiver Sensuel përfshijnë bergamot, limon dhe mandarinë, të cilat i japin aromës një shpërthim freskie agrume. Këto nota balancohen gjithashtu nga një vanilje e pasur dhe e ëmbël, e cila i jep aromës një bazë të ngrohtë dhe rehati. Kombinimi i notave të freskëta të agrumeve dhe vaniljes së ëmbël krijon një ekuilibër të përsosur freskie dhe ngrohtësie që zgjat gjithë ditën.

Paketim elegant dhe elegant

Aroma Mancera Vetiver Sensuel është e paketuar në një shishe të hijshme dhe me stil, e cila është përfaqësimi i përsosur i aromës luksoze dhe sensuale që përmban. Shishja është projektuar për të qenë funksionale dhe estetikisht e këndshme, duke e bërë atë shtesën perfekte për çdo koleksjon.

Aromë me jetëgjatësi

Një nga karakteristikat kryesore të aromës Mancera Vetiver Sensuel është jetëgjatësia e saj. Kjo aromë është e qëndrueshme, kështu që është e përkryer për ata që duan një aromë që do të zgjasë gjithë ditën. Qoftë nëse e hidhni për një rast të veçantë ose thjesht për t'u ndjerë të sigurt dhe sensuale, kjo aromë është e sigurt që do t'i japë fundin e përsosur veshjes suaj.

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Mancera Vetiver Sensuel EDP...

13 000 Lekë 11 700 Lekë