Mancera Jardin Exclusif EDP (unisex)

13 000 Lekë
Vëllimi
  • 5ml
  • 120 ml
Sasia
0
Produkti është në dispozicion me opsione të ndryshme

Në një takim, një festë apo një takim me miqtë? Eau de Parfum unisex Mancera Jardin Exclusif është perfekt, për çdo rast që dëshironi të shkëlqeni.

Një nektar magjepsës agrumesh dhe frutash të pasuruara nga intensiteti i drurit dhe ëmbëlsia e vaniljes.

Zbuloni një aromë që plotëson në mënyrë të përkryer karizmën tuaj unike. Aromë origjinale për një personalitet origjinal.

E hedhur në treg në vitin 2018, Mancera Jardin Exclusif është një nga parfumet Best Seller të Mancera.

Notat e hapjes: dardhë, pjeshkë e bardhë, karamel, limon, rrush pa fara, portokall, mollë jeshile. 

Notat e zemrës:  jasemini, qelibar, manushaqe, trëndafil bullgar.

Notat bazë: myshku i bardhë, vanilja e Madagaskarit, dru sandali.

Let the compliments flow!

Mancera

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Mancera Jardin Exclusif EDP...

13 000 Lekë