Mancera Jardin Exclusif EDP (unisex)

13 000 Lekë
Vëllimi
  • 5ml
  • 120 ml
Sasia
7
out of stock

Mancera Jardin Exclusif 

Në një takim, një festë apo një takim me miqtë? Eau de Parfum unisex Mancera Jardin Exclusif është perfekt, për çdo rast që dëshironi të shkëlqeni.

Mancera Jardin Exclusif eshte një nektar magjepsës agrumesh dhe frutash të pasuruara nga intensiteti i drurit dhe ëmbëlsia e vaniljes.

Zbuloni një aromë që plotëson në mënyrë të përkryer karizmën tuaj unike. Aromë origjinale për një personalitet unik.

E hedhur në treg në vitin 2018, Mancera Jardin Exclusif është një nga parfumet Best Seller të Mancera.

Notat e hapjes: dardhë, pjeshkë e bardhë, karamel, limon, rrush pa fara, portokall, mollë jeshile. 

Notat e zemrës:  jasemini, qelibar, manushaqe, trëndafil bullgar.

Notat bazë: myshku i bardhë, vanilja e Madagaskarit, dru sandali.

Let the compliments flow!

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Mancera Jardin Exclusif EDP...

13 000 Lekë