Mancera Gold Prestigium EDP (unisex)

8 900 Lekë
Vëllimi
  • 60 ml
Sasia
0
out of stock

Një aromë e rafinuar por shkëlqyese e Mancera Gold Prestigium. Fragrancë me nota lëkure si për meshkuj ashtu edhe për femra. Aroma, e krijuar nga Piere Montale, u lançua në vitin 2016. 

Në hapje janë notat pikante të Piperit, të kombinuara me Oud dhe Bergamot. Në zemër është një kombinim i notave floreale, nga trëndafili dhe lule portokalli. Baza e parfumit karakterizohet nga akordet drusore, nga notat e lëkurës, myshku i bardhë dhe vanilja.

Let the compliments flow!

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Mancera Gold Prestigium EDP...

8 900 Lekë