Bvlgari Man In Black EDP (M)

10 900 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
0
out of stock

Shembulli i një arome mashkullore orientale dhe bashkëkohore të cilës nuk mund ti mohohet bukuria dhe karakteri i saj kombinuar me një kohëzgjatje shumë të mirë. Një kombinim perfekt për meshkujt. I krijuar më mjeshtëri nga legjendari Alberto Morillas.

Bvlgari

Referencat specifike

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Shume i mire

Bvlgari Man in black parfum shume i mire, cilesi e garantuar

Was this comment useful to you? Yes No

Bvlgari Man In Black EDP (M)

10 900 Lekë