• New

Lattafa Sakeena EDP (W)

4 900 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
0
out of stock

Prezantimi i Eau de Parfum Lattafa Sakeena: Një përzierje e gjallë dhe luksoze e ëmbëlsisë së frutave dhe freskisë oqeanike

Shënimet kryesore:

- Fruta pasioni: ekzotike dhe e shijshme, duke dhënë një shpërthim energjik të gjallërisë frutash.

- Shënime Ozonike: Të freskëta dhe të ajrosura, duke evokuar thelbin gjallërues të flladit të oqeanit.

- Portokalli mandarin: i ndritshëm dhe i lëngshëm, duke shtuar një shkëndijë freskuese të agrumeve.

Shënimet e mesme:

- Mjedra: E ëmbël dhe e thartë, duke rritur aromën me një prekje të shijshme frutash.

- Trëndafili: Klasik dhe romantik, duke ofruar një elegancë të përjetshme lulesh.

- Lulja e portokallit: E ëmbël dhe me lule, duke shtuar një thellësi delikate dhe aromatike.

- Kripë deti: E freskët dhe freskuese, duke sjellë një kthesë unike, bregdetare në zemrën e aromës.

Shënimet bazë:

- Pralinë: E pasur dhe e shijshme, duke dhënë një ëmbëlsi të ngrohtë dhe të këndshme.

- Karamele me gjalpë: gjalpë dhe si karamel, duke shtuar një pasuri të këndshme dhe gustator.

- Vanilje: E lëmuar dhe kremoze, duke siguruar një bazë komode dhe të ëmbël.

- Musk: I butë dhe sensual, duke krijuar një fund të qëndrueshëm dhe intim.

Përjetoni vibrance:

Lattafa Sakeena Eau de Parfum është një aromë e këndshme dhe luksoze që kombinon me mjeshtëri ëmbëlsinë e frutave, elegancën e luleve dhe freskinë oqeanike me notat bazë të ngrohta dhe të këndshme. Udhëtimi i aromave fillon me një shpërthim emocionues të frutave të pasionit dhe portokallit mandarin, të plotësuar nga thelbi i freskët dhe i ajrosur i notave ozonike, duke krijuar një hyrje tërheqëse dhe të gjallë.

Ndërsa aroma zhvillohet, zemra zbulon një përzierje magjepsëse të mjedrës së ëmbël, trëndafilit romantik dhe luleve delikate të portokallit, të pasuruara nga kthesa e freskët dhe freskuese e kripës së detit. Ky kombinim unik shton thellësi dhe kompleksitet, duke ngjallur ndjenjën magjepsëse të një parajse bregdetare.

Notat bazë ofrojnë një bazë të ngrohtë dhe të këndshme, me praline të pasur dhe karamele me gjalpë që japin një ëmbëlsi të këndshme. Vanilja e lëmuar dhe myshku i butë shtojnë një përfundim komod dhe sensual, duke siguruar që aroma të mbetet bukur në lëkurë.

I gjithanshëm dhe tërheqës:

Lattafa Sakeena është perfekte për çdo rast, pavarësisht nëse është një ngjarje e veçantë apo një kënaqësi e përditshme. Përzierja e tij e hollë e notave frutash, lulesh dhe të ngrohta siguron një prani të sofistikuar dhe magjepsëse që bie në sy. Përqafoni joshjen e gjallë dhe luksoze të Lattafa Sakeena dhe lëreni aromën e saj magjepsëse t'ju shoqërojë gjatë gjithë ditës, duke lënë një përshtypje të qëndrueshme kudo që të shkoni.

Lattafa

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Lattafa Sakeena EDP (W)

4 900 Lekë