Dolce & Gabbana - The One For Man EDP (man)

  ALL9,600
  Vëllimi
  • 50 ml
  Quantity
  0

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

  Fragrancë sensuale, e dedikuar mashkullit që di të kujdeset për imazhin e tij.

  Parfum i kategorisë orientale, tepër intens. Fragranza hapet fuqishëm falë notave të pompelmos, korianderit dhe borzilokut, për ti lënë vendin notave të zemrës me kardamonin, xinxërfilin dhe lulet e portokallit.

  Në notat e mbylljes shfaqet intensiteti dhe sensualiteti i parfumit, falë duhanit, ambras dhe drurit te kedrit.

  Specific References

  You might also like

  Dolce & Gabbana - The One...

  ALL9,600