Dolce Gabbana The One EDP (M)

ALL9,600
Vëllimi
  • 50 ml
Quantity
0
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Fragrancë sensuale, e dedikuar mashkullit që di të kujdeset për imazhin e tij.

Parfum i kategorisë orientale, tepër intens. Fragranza hapet fuqishëm falë notave të pompelmos, korianderit dhe borzilokut, për ti lënë vendin notave të zemrës me kardamonin, xinxërfilin dhe lulet e portokallit.

Në notat e mbylljes shfaqet intensiteti dhe sensualiteti i parfumit, falë duhanit, ambras dhe drurit te kedrit.

Specific References

You might also like

Dolce Gabbana The One EDP (M)

ALL9,600