Burberry Brit For Him EDT (M)

ALL6,500
Vëllimi
  • 100 ml
Quantity
2
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Burberry Brit For Him

Eleganca britanike nuk del kurrë nga moda. Burberry Brit for Him plotëson stilin tuaj me nuanca të forta mashkullore dhe të sigurie në vetvete. Kënaquni me veten dhe shijoni tonet freskuese të frutave që plotësohen bukur nga erëzat ekzotike dhe akordet e ngrohta nga drurët e çmuar. Aromë drusore pak pikante për të gjithë meshkujt, aromë energjike plot siguri.

Përbërja e parfumit:

Para së gjithash, do të tërhiqeni nga harmonia e toneve të freskëta të bergamotit, mandarinës, xhenxhefilit dhe kardamonit aromatik. Pastaj vjen zemra e zjarrtë e drurit të kedrit dhe akordet mashkullore të trëndafilit të egër, të gjitha të aromatizuara nga arra moskate. Përfundimi joshës i parfumit përbëhet nga misku joshës, patchouli ekzotik, fasule të ëmbla tonka, kedri i ngrohtë dhe drurë orientale, të cilat do të zgjasin më gjatë në lëkurën tuaj.

Burberry
3614226905154

Specific References

You might also like

Burberry Brit For Him EDT (M)

ALL6,500