Hugo Boss Bottled Night EDT (M)

ALL7,900
Vëllimi
  • 100 ml
Quantity
0
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Hugo Boss Bottled Night

Hugo Boss Bottled Night eshte nje fragrancë aromantike dhe intense. Një parfum ideal për tu përdorur gjatë mbremjeve dhe festave të ndryshme. Parfumi është inspiruar nga netët e ngrohta pranverore dhe mbrëmjet e këndshme buzë detit. Aromë tepër e freskët dhe joshese, për meshkujt e sigurtë në vetvete që duan të marrin çdo gjë që dëshirojnë.

Let the compliments flow!

Hugo Boss

Specific References

You might also like

Hugo Boss Bottled Night EDT...

ALL7,900