Mancera Crazy For Oud EDP (unisex)

13 000 Lekë
Vëllimi
  • 60 ml
  • 120 ml
Sasia
2
out of stock

Mancera Crazy for Oud 

Mancera Crazy for Oud , fragrancë unisex, intense, e krijuar falë kombinimit të notave drusore, floreale dhe myshkut, për ti dhënë intensitet një arome shumë të këndshme për hundën.

Një aromë oud që është absolutisht e veçantë, e bazuar në akordet floreale-powdery, që bashkohen me një nuancë lëkure dhe vanilje. 

Një festë shqisore për të cilën do të çmenden dashamirësit e Oud. 

E krijuar nga Piere Montale në vitin 2019, Mancera Crazy for Oud është një nga fragrancat e reja të koleksionit.

Notat e hapjes, Bergamot, Oud nga Laosi, Lëkurë e nxirë.

Notat e zemrës, Trëndafili Bullgar, Magnolia e Bardhë, Vjollca, Notat Tiramisu, Gjethet e Patçulit.

Notat bazë, Nota druri, bishtaja vanilje, qelibar, myshk dushku, myshk i bardhë.

Let the compliments flow!

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Mancera Crazy For Oud EDP...

13 000 Lekë