Lattafa Mazaaji EDP (unisex)

4 900 Lekë

Lattafa Mazaaji - Freash and clean

Lattafa Mazaaji është një aromë magjepsëse që shpaloset si një simfoni lulesh, duke ndërthurur së bashku nota delikate për të krijuar një përvojë magjepsëse të nuhatjes. Nga notat e tij të gjalla të sipërme deri tek baza e tij e qëndrueshme, Mazaaji ngjall një ndjenjë të sofistikimit dhe joshjes.

Në spërkatjen e parë, aroma shpërthen me esencën e ndritshme dhe freskuese të luleve të portokallit, duke mbushur ajrin me një aromë të këndshme agrumesh. Lulja e portokallit plotësohet nga aroma e ëmbël, dehëse e jaseminit, duke i dhënë përbërjes një prekje elegance lulesh.

Ndërsa aroma qetësohet, ajo kalon në notat e saj të zemrës, ku një buqetë me akorde lulesh lulëzon me hijeshi. Petalet e buta, prej kadifeje të trëndafilit shfaqen, duke i dhënë aromës një bukuri romantike dhe femërore. Këto nota lulesh ndërthuren në mënyrë harmonike, duke krijuar një atmosferë të harlisur dhe tërheqëse.

Më në fund, Mazaaji zbulon notat e tij bazë, të cilat i shtojnë thellësi dhe ngrohtësi aromës. Notat e pluhurit mbështjellin shqisat, duke dhënë një butësi delikate që përkëdhel lëkurën. Aroma është ankoruar nga përqafimi i zgjatur i myshkut të bardhë, duke lënë një gjurmë sensuale dhe joshëse pas saj.

Në përgjithësi, Lattafa Mazaaji është një aromë magjepsëse që magjeps me shtresat e saj të ndërlikuara dhe tërheqjen e përjetshme. Qoftë i veshur gjatë ditës apo për një mbrëmje të veçantë, Mazaaji nxjerr vetëbesim dhe sofistikim, duke e bërë atë një zgjedhje perfekte për ata që vlerësojnë bukurinë e aromave me lule me një prekje joshjeje myzeqare.

Lattafa

Referencat specifike

Lattafa Mazaaji EDP (unisex)

4 900 Lekë