Dolce & Gabbana - Light Blue Pour Homme Eau Intense EDP (man)

  9 900 Lekë

  Lëreni veten të tundoheni nga vazhdimi i historisë së joshjes që ndodh në bregdetin e Mesdheut. Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum për meshkuj do t'ju magjepsë me një aromë magnetike në të cilën freskia dhe sensualiteti bëhen edhe më të dallueshme.

  Aromë e freskët druri dhe detare, ideale për muajt e ngrohtë
  vazhdim më intensiv i parfumit Light Blue pour Homme
  vepër e parfumierit Alberto Morillas.

  Hapja e aromës së freskët dhe elegante përmban një kombinim të mandarinave të ngrira dhe grejpfruteve. Më vonë, shfaqet dëllinja aromatike, aroma e së cilës është e ndërthurur me akorde detare të shoqëruara me një majë kripe. Përfundimi sensual është prerogativë e një valë druri qelibari me misk.

  Referencat specifike

  Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

  Dolce & Gabbana - Light...

  9 900 Lekë