Montale Oudrising EDP (unisex)

13 000 Lekë
Vëllimi
  • 100 ml
Sasia
1
out of stock

Rrethojeni veten me një aromë unike, që ju përshtatet në mënyrë të përkryer. 

Montale Oudrising, parfume per meshkuj dhe për femra, ideal për përdorim të përditshëm. Një nga parfumet më të reja nga Montale, e hedhur në treg në vitin 2020.

Montale Oudrising, falë kombinimit të veçantë, ju garanton aromë unike, intensitet të lartë dhe kënaqësinë e së paturit një parfum longlasting.

Notat shpërthyese të Bergamotit, Grejpfrutit Rozë dhe Piperit përzihen me notat e trëndafilit, jaseminit, labdanit, çajit të zi dhe drurit të tymosur. Kombinimi i forcës dhe elegancës së Oud kombinohen me notat e lëkurës, duhanit, vaniljes dhe qelibarit. Një aromë magjepsëse që ngjall shpirtin e Oud.

Notat e hapjes:  Lëkurë, Bergamot, Grejpfrut Rozë, Piper.

Notat e mesme: Agar wood, nota tymi, nota druri, çaj i zi, labdan, trëndafil, paçuli, jasemini.

Notat e bazës: Tobacco, dru sandali, vanilje, temjan, kedër, amber, myshk.

Let the compliments flow!

Referencat specifike

Montale Oudrising EDP (unisex)

13 000 Lekë