Mancera Gold Intensitive Aoud EDP (unisex)

13 000 Lekë
Vëllimi
  • 120 ml
Sasia
2
out of stock

Dëshiron gjithmonë më të mirën? Eau de Parfum Mancera Gold Intensitive Aoud sjell një kombinim të jashtëzakonshëm të përbërësve më të mirë nga Lindja dhe Perëndimi. Limon i freskët kalabrez, trëndafili i butë dhe druri sensual përzihen në një vallëzim pasionant. Zbuloni Mancera Gold Intensitive Aoud.

Një aromë që do t'ju bëjë të ndiheni gjithmonë të veçantë, një aromë luksoze orientale me lule.

Parfum per meshkuj dhe për femra, për t'u hedhur ditën dhe natën gjatë gjithë vitit. Shqisat tuaja do të magjepsen nga një parfum me duet lulesh dhe barbarozë të butë dhe të shijshme, e cila plotësohet në mënyrë të pazakontë nga një përzierje orientale e pluhurit të shafranit dhe notave të drurit. Kombinimi i ngrohtë i qelibarit dhe myshkut të bardhë do të përkëdhelë qelizat tuaja të nuhatjes për një kohë të gjatë.

Let the compliments flow!

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Mancera Gold Intensitive...

13 000 Lekë