• -10%
  • Ruaj 10%

Mancera Black Gold EDP (M)

11 700 Lekë
13 000 Lekë
Vëllimi
  • 120 ml
Sasia
4
out of stock

Mancera Black Gold

Freski dhe forcë të bashkuara në një aromë misterioze dhe intensive. Një aromë e guximshme dhe elegante mashkullore. 

Mancera Black Gold është një aromë e re mahnitëse nga Mancera që shoqëron vetitë intensive, aromatike të një arome mashkullore prej lëkure me pasurinë e mrekullueshme të një buqete lulesh, rrëshira të tymosura dhe një bazë orientale, qelibar. Në fillim është i freskët dhe pikant, duke u zhvilluar së shpejti me akorde të fuqishme oudi me lule që ka erë aromatike dhe të thellë. Rezultati është një aromë misterioze, komplekse që do t'ju rrethojë në një mjegull rrëshirash orientale, lulesh, udit dhe qelibar gjatë gjithë ditës. Një aromë e fortë dhe mashkullore. 

Notat e hapjes: Agrume, Oud nepaleze, Livando e freskët, kanellë dhe arrëmyshk. 

Notat e zemrës: Jasemini egjiptian, manushaqe, trëndafil, nota detare dhe gjethet e Patchouli. Notat bazë: Vetiver, nota druri, nota lëkure, qelibar dhe myshk i bardhë sensual. 

Let the compliments flow!

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Mancera Black Gold EDP (M)

13 000 Lekë 11 700 Lekë