Lattafa Ser Al Khulood Gold EDP (unisex)

3 900 Lekë

Lattafa Ser Al Khulood Gold

Kur bëhet fjalë për parfumet, Lattafa është vendosur si një markë që ofron një eksperiencë unike dhe ekzotike. Një nga aromat e tyre më të njohura është Ser Al Khulood Gold, e cila ka fituar shumë vëmendje në treg për shkak të përbërësve të saj me cilësi të lartë, aromës që zgjat dhe çmimit të përballueshëm.

Aromë ekzotike dhe e qëndrueshme

Përfitimi i parë dhe më i dukshëm i përdorimit të Lattafa Ser Al Khulood Gold është aroma e saj ekzotike dhe e qëndrueshme. Ky parfum është një përzierje e përsosur e aromave të luleve dhe myshkut, e cila krijon një aromë freskuese dhe unike. Notat e sipërme të luleshtrydhes së madhe dhe sheqerit krijojnë një prekje të ëmbël, ndërsa notat e mesme të tuberozit dhe jaseminit shtojnë pak delikatesë. Notat bazë të vaniljes, qelibarit dhe myshkut ofrojnë një aromë të ngrohtë dhe komode që zgjat për një kohë të gjatë. Në përgjithësi, aroma e Lattafa Ser Al Khulood Gold është e përkryer për ata që duan të lënë një përshtypje.

Rrit besimin dhe humorin

Mbajtja e një arome të mirë mund të ketë një ndikim të rëndësishëm në vetbesimin tuaj. Lattafa Ser Al Khulood Gold është një aromë që mund të rrisë besimin tuaj dhe ta përmirësojë atë. Aroma krijon një ndjenjë luksi dhe elegance, e cila mund t'ju ndihmojë të ndiheni më të sigurt dhe të fuqizuar. Për më tepër, aroma e ëmbël dhe me myshk mund të krijojë një efekt qetësues dhe relaksues.

Çmim i përballueshëm

Një përfitim tjetër i Lattafa Ser Al Khulood Gold është çmimi i tij i përballueshëm. Pavarësisht përbërësve të tij me cilësi të lartë dhe aromës që zgjat, ky parfum ofrohet me një çmim të arsyeshëm, duke e bërë atë të aksesueshëm për një gamë të gjerë konsumatorësh. 

Përdorimi i gjithanshëm

Lattafa Ser Al Khulood Gold është një aromë e gjithanshme që mund të përdoret në mjedise të ndryshme. Pavarësisht nëse do të shkoni në punë, do të merrni pjesë në një festë ose do të shkoni në një takim, ky parfum mund të përdoret në çdo situatë. Aroma nuk është shumë e fortë ose e jashtëzakonshme, duke e bërë atë të përshtatshme si për veshjen e ditës ashtu edhe për natën. Për më tepër, aroma e ëmbël dhe e myshkut është neutrale ndaj gjinisë, që do të thotë se mund të vishen si nga burrat ashtu edhe nga gratë.

Përbërës me cilësi të lartë

Së fundmi, Lattafa Ser Al Khulood Gold është bërë nga përbërës të cilësisë së lartë, gjë që siguron aromën e saj të qëndrueshme dhe cilësinë e shkëlqyer. Marka përdor një kombinim të përbërësve natyralë dhe sintetikë për të krijuar një aromë unike dhe ekzotike që tërheq një gamë të gjerë të konsumatorëve. Për më tepër, parfumi është pa alkool, gjë që e bën atë të përshtatshëm për ata me lëkurë të ndjeshme.

Lattafa

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Lattafa Ser Al Khulood Gold...

3 900 Lekë