Armani Stronger With You Intensely EDP (M)

11 900 Lekë
Vëllimi
  • 50 ml
  • 100 ml
Sasia
10
out of stock

Armani Stronger with You Intensely, një fragrancë mashkullore e hedhur në treg në 2019.
Parfumi vjen si versioni i ri i Stronger with You, por më intens. Fragrancë e inspiruar nga një histori dashurie dhe është versioni mashkullor i parfumit In Love With You.
Ideal për përdorim të përditshëm.

Parfumi hapet me notat e piperit të zi, dëllinjës dhe vjollcës. Në zemër të parfumit janë kombinuar akordet e kanellës, kafesë, livandës dhe sherebelës. Në mbyllje do ndihet aroma intense e fasules tonka, qelibarit dhe kamoshit.

Armani

Referencat specifike

Armani Stronger With You...

11 900 Lekë

Related articles on blog