Lattafa Raghba EDP (unisex()

4 900 Lekë

Prezantimi i Lattafa Raghba: Një simfoni sensuale e ëmbëlsisë dhe thellësisë

Shënimet e aromës:

- Vanilje: E ngrohtë dhe kremoze, duke ofruar një ëmbëlsi rehati.

- Sheqeri: I ëmbël dhe i këndshëm, duke shtuar një prekje joshjeje të parezistueshme.

- Agarwood (Oud): I pasur dhe i tymosur, duke dhënë një thellësi ekzotike dhe luksoze.

- Temjan: rrëshirë dhe aromatike, duke rritur aromën me një atmosferë mistike.

- Druri i sandalit: I lëmuar dhe me dru, duke ofruar një bazë të sofistikuar dhe tokëzuese.

- Musk: I butë dhe sensual, duke krijuar një fund të gjatë dhe intim.

Përjetoni Magjinë:

Lattafa Raghba Eau de Parfum është një aromë magjepsëse që ndërthur me mjeshtëri notat e ëmbla, të tymosura dhe të drurit, duke krijuar një aromë magjepsëse dhe sensuale. Aroma hapet me ngrohtësinë tërheqëse të vaniljes dhe joshjen e sheqerosur të notave të ëmbla, duke ju tërhequr menjëherë me prezencën e saj ngushëlluese dhe të këndshme.

Ndërsa aroma shpaloset, esenca e pasur dhe e tymosur e agarwood (oud) dhe aroma rrëshirë e temjanit shfaqen, duke i shtuar përbërjes një thellësi ekzotike dhe luksoze. Këto nota të mesme krijojnë një atmosferë mistike që është edhe intriguese dhe e sofistikuar.

Notat bazë të drurit të sandalit të lëmuar dhe myshkut të butë ofrojnë një bazë të sofistikuar dhe tokëzuese, duke siguruar që aroma të mbetet bukur në lëkurë. Druri i sandalit shton një rafinim druri, ndërsa myshku krijon një fund të gjatë dhe intim, duke ju mbështjellë në një përqafim sensual.

I gjithanshëm dhe tërheqës:

Lattafa Raghba është një aromë e gjithanshme dhe magjepsëse, e përsosur për çdo rast. Përzierja e tij e hollë e notave të ëmbla, të tymosura dhe druri siguron një prani magjepsëse që nxjerr elegancë dhe hijeshi. Qoftë për një mbrëmje të veçantë ose për një natë komode, aroma sensuale dhe tërheqëse e Raghba do të lërë një përshtypje të qëndrueshme. Përqafoni joshjen e Lattafa Raghba dhe lëreni aromën e saj magjepsëse t'ju shoqërojë gjatë gjithë ditës, duke krijuar një përvojë nuhatjeje të paharrueshme.

Lattafa

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Lattafa Raghba EDP (unisex()

4 900 Lekë