Nuxe Crème Prodigieuse Boost

  3 500 Lekë

  Multi-correction eye balsam gel

  Vëllimi
  • 15 ml
  Sasia
  0

  Ky xhel ka permbajtje lule Jasemini,korrigjon problemet ne zonen e syrit( rrathet e zinj, fryrjen si dhe redukton rrudhat rreth syve)

  Nuxe

  Referencat specifike

  Nuxe Crème Prodigieuse Boost

  3 500 Lekë