Nuxe Crème Fraîche de Beauté

  3 800 Lekë

  Krem Hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë

  Vëllimi
  • 50 ml
  Sasia
  0

  Krem hidratues dhe ushqyes për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë. Një produkt që jo vetëm e hidraton lëkurën tuaj për 48h por edhe e mbron nga faktorët e jashtëm. Shijoje ndjesinë e një lëkure të butë e të shëndetshme.

  - Hidraton për 48 orë

  - Mbron pjesën e fytyrës dhe të gushës nga faktorët e jashtëm

  - Për një fytyrë të lëmuar dhe të freskët

  - Për lëkurë të ndjeshme

  - Me aromën e këndshme të kedrit dhe luleve të portokallit

  Nuxe

  Referencat specifike

  Nuxe Crème Fraîche de Beauté

  3 800 Lekë