• New

Armaf Club De Nuit Intense Woman Bodyspray

2 500 Lekë

Armaf Club De Nuit Intense Woman Bodyspray

Kënaquni në joshjen e Armaf Club De Nuit Intense Woman Bodyspray, një aromë magjepsëse dhe e sofistikuar e krijuar për gruan moderne. Ky llak trupi nxjerr vetëbesim dhe elegancë, duke e bërë atë aksesorin perfekt për të plotësuar stilin tuaj.

Profili i aromës:

Club De Nuit Intense Woman Bodyspray hapet me një shpërthim freski frutash, duke shfaqur notat e sipërme të rrushit të zi të ndezur, bergamotit të shijshëm dhe pjeshkës së lëngshme. Zemra e aromës zbulon nuanca lulesh me trëndafil delikat, jasemini dhe manjoli, duke shtuar një prekje feminiteti. Së fundi, notat bazë të ngrohta dhe joshëse të paçulit, vaniljes dhe myshkut ofrojnë një gjurmë sensuale dhe të qëndrueshme që lë një përshtypje të paharrueshme.

Aromë që zgjat:

I formuluar me përbërës cilësorë, ky llak trupi ofron një aromë të qëndrueshme që zgjat gjatë gjithë ditës. Përjetoni besim dhe sofistikim me çdo spërkatje të Trupit Armaf Club De Nuit Intense Woman Bodyspray.

I gjithanshëm dhe elegant:

Formati i spërkatjes së trupit lejon aplikim të lehtë dhe të përshtatshëm, duke e bërë atë një pjesë thelbësore të rutinës tuaj të përditshme të kujdesit. Vishni këtë aromë të gjithanshme në çdo rast – nga daljet e ditës deri tek aferat e mbrëmjes – dhe bini në sy me hijeshi dhe qetësi.

Ideale për një grua moderne:

Pavarësisht nëse jeni në punë, shoqëroheni me miqtë ose po shijoni një mbrëmje romantike, ky llak trupi plotëson stilin tuaj të jetesës dhe përmirëson praninë tuaj. Aroma e saj magjepsëse pasqyron individualitetin tuaj dhe lë një gjurmë elegance.

Rreth Armaf:

Armaf është i njohur për krijimin e aromave luksoze dhe të përballueshme që kapin thelbin e sofistikimit dhe stilit. Club De Nuit Intense Woman Bodyspray është një testament i përkushtimit të Armaf për të ofruar produkte të jashtëzakonshme kujdesi për gratë.

Ngritni stilin tuaj personal me llakun e trupit Armaf Club De Nuit Intense Woman. Përqafoni besimin dhe feminitetin me këtë aromë të hollë që lë një përshtypje të qëndrueshme kudo që të shkoni

Armaf

Referencat specifike

Armaf Club De Nuit Intense...

2 500 Lekë