Collistar - Special Perfect Body Anticelulit Cryo-Gel

5 500 Lekë

Krem anticelulit Cryo-gel

Vëllimi
  • 400 ml
Sasia
0
out of stock

Nëse lufta kundër celulitit ju duket sfiduese dhe e mërzitshme, mirëpritni kremin Cryo-Gel Special Perfect Body Anticelulit të Collistar .

Do t'ju ndihmojë të keni lëkurën më të lëmuar dhe më të bukur. Tekstura e freskët collistar e kremit siguron një aplikim shumë të lehtë dhe të këndshëm. 

Kremi Collistar sjell rezultate të menjëhershme dhe afatgjata anticelulit, gjithashtu vepron në celulitin ekzistues si një parandalim. Eliminon formimin e qelizave yndyrore, parandalon akumulimin e tyre, ka një efekt lifting dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës, sjell një efekt të freskët

- frymëzuar nga krioterapia me një aromë të këndshme për një ndjenjë mirëqenieje dhe vitaliteti.

- frymëzuar nga aromaterapia stimulon mikroqarkullimin dhe daljen e ujit nga lëkura tekstura e freskët e xhelit përthithet menjëherë.

Përbërësit: 

- piper rozë dhe kafeinë të cilat parandalojnë formimin e qelizave yndyrore, akumulimin e tyre dhe veprojnë kundër atyre të formuara tashmë - ananasi me efekte dehidratuese dhe vazoprotektive ne luften anticelulit.

-ekstrakti i gështenjës së kalit, boronica dhe çaji jeshil që përmbajnë flavonoide, parandalon akumulimin e lëngjeve.

- Gotu kola - përmirëson elasticitetin e lëkurës - Acidet AHA - me origjinë natyrale, ato ngrenë lëkurën dhe zvogëlojnë. papërsosmëritë e saj.

-ekstrakti i gështenjës së kalit, boronica dhe çaji jeshil që përmbajnë flavonoide, parandalon akumulimin e lëngjeve.

- Gotu kola - përmirëson elasticitetin e lëkurës - - Acidet AHA - me origjinë natyrale, ato ngrenë lëkurën dhe zvogëlojnë papërsosmëritë e saj.

Let the compliments flow!

Collistar

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Collistar - Special Perfect...

5 500 Lekë