• Në ofertë!
  • -1 200 Lekë
  • Ruaj 1 200 Lekë

SHISEIDO SYNCHRO SKIN GLOW SPF 20 (Golden 4)

5 300 Lekë
6 500 Lekë

SHISEIDO SYNCHRO SKIN GLOW SPF 20 (golden 4)

Ju mundëson deri në 8 orë lëkurë të hidratuar, të shëndetshme dhe me shkëlqim. Kjo përbërje e lehtë është unike për aftësitë e saj inteligjente, falë të cilave sinkronizohet në mënyrë të përsosur me lëkurën tuaj.

Brënda disa sekondave, zvogëlon dukshmërinë e poreve dhe rrudhave të imëta. Cilësia e saj e ngjashme me serumin do t’ju bëjë të ndiheni sikur nuk keni make-up. Në të njëjtën kohë, lëkura juaj do të mbrohet nga rrezet e diellit dhe do të unifikohet natyrshëm.

Vetitë:
Krijon një ton natyral të lëkurës dhe një përfundim të shëndetshëm rrezatues, zvogëlon dukshmërinë e vijave të holla dhe poreve,
parandalon shkëlqimin e lëkurës duke e mbajtur atë të hidratuar.
Mbron lëkurën nga efektet negative të rrezeve të diellit
ka një qëndrueshmëri shumë të lehtë që nuk e rëndon lëkurën,
unifikon strukturën e lëkurës duke eleminuar njollat e thata, ka një mbulim të lehtë deri mesatar.
E testuar dermatologjikisht

Përbërësit:
Vaji argani, vaji i farave të boronicës dhe ekstrakti i farës Yuzu - lagni dhe ruan lagështinë në lëkurë.
ekstrakt i trumzës - ka veti antioksiduese
SPF 20 - mbron lëkurën nga rrezet e diellit

Përdorimi:
Së pari tundni përbërjen tërësisht dhe aplikojeni në majë të gishtave. Pastaj në fytyrë. Filloni në mes dhe përhapeni plotësisht në skajet e jashtme. Mund të duhet aplikoni edhe një shtresë tjetër për të arritur mbulimin e dëshiruar.

Shiseido

Referencat specifike

SHISEIDO SYNCHRO SKIN GLOW...

6 500 Lekë 5 300 Lekë