Cartier Carat EDP (W)

7 800 Lekë
Vëllimi
  • 50 ml
Sasia
0
out of stock

Mbyllni sytë dhe imagjinoni një kopsht plot me lule. Pikërisht ky është parfumi për femra Cartier Carat që me notat e tij me lule do të ndriçojë çdo ditë.

Aromë lulesh e pastër dhe e freskët për gruan moderne të shekullit 21. Parfum i përshtatshëm për përdorim të përditshëm

Cartier
3432240502193

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Cartier Carat EDP (W)

7 800 Lekë