Montale - Royal Aoud EDP (Unisex)

  ALL13,000
  Vëllimi
  • 100 ml
  Quantity
  0

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

  Montale Royal Aoud është një aromë drusore, orientale, unisex, ku janë kombinuar akordet e oud-it dhe notat e agrumeve.


  Ashtu si të gjitha aromat Montale, Eau de Parfum Royal Aoud, është një fragrancë për tu admiruar, misterioze, që vjen te ju në një formë origjinale falë një eliksiri të mrekullueshëm.


  Përbërësi kryesor i aromës së parfumit Royal Aoud, është Oud, i quajtur Eaglewood, Agarwood, Aoud ose (në arabisht) oudh. Aoud është një lëndë e parë e jashtëzakonshme me një aromë rrëshirë, por edhe druri më i shtrenjtë në botë. Ky përbërës ndonjëherë quhet edhe "ari i lëngshëm".

  Montale Royal Aoud, është krijuar falë kombinimit të akordeve të Aoud me notat e mandarinës kineze, erzave indiane, pompelmos, trëndafilit, pjeshkës dhe arrës së kokosit.

  Let the compliments flow!

  Specific References

  You might also like

  Montale - Royal Aoud EDP...

  ALL13,000