Montale Black Aoud EDP (unisex)

ALL13,000
Vëllimi
  • 100 ml
Quantity
8
Out-of-Stock

  • Free Delivery Free Delivery
  • Best Prices Best Prices
  • Support 24/7 Support 24/7

Montale Black Aoud, fragrancë unisex, me nota drusore-floreale. Parfumi i krijuar nga Pierre Montale është hedhur në treg në vitin 2006.

Fragrancë e pasur, ku kombinohen shumë elemente të veçantë, e ngrohtë, ideale për muajtë e ftohtë.

Parfumi është ndërtuar falë kombinimit të notat drusore të Agarwood, trëndafilit, patchoulit, mandarinës, labanos dhe myshkut. 

Një fragrancë e veçantë, që do ju shoqërojë kudo.

Let the compliments flow!

Specific References

You might also like

Montale Black Aoud EDP...

ALL13,000

Related articles on blog