Lattafa Ajwad EDP (unisex)

4 400 Lekë

Lattafa Ajwad - Aroma perfekte për çdo rast

Gjetja e aromës së përsosur mund të jetë një detyrë e frikshme, por Lattafa Ajwad është një aromë që është krijuar me mjeshtëri për të ofruar një aromë të pasur, luksoze që është e përkryer për çdo rast.

Shënimet kryesore: Një shpërthim i energjisë frutash

Notat e sipërme të Lattafa Ajwad ofrojnë një shpërthim freskues energjie, me një kombinim të përkryer të ekuilibruar të aromave frutash. Këto nota nuk janë mbresëlënëse dhe ofrojnë vetëm sasinë e duhur të ëmbëlsisë, duke i bërë ato perfekte për ata që shijojnë një aromë delikate dhe freskuese.

Notat e mesme: Një buqetë e bukur me trëndafil dhe jasemin

Duke kaluar në notat e mesme, Lattafa Ajwad ofron një kombinim të bukur të trëndafilit dhe jaseminit, duke ofruar një aromë të pasur dhe me lule që është elegante dhe femërore. Kombinimi i këtyre dy aromave është krijuar me mjeshtëri për të ofruar një buqetë të bukur që do të tërheqë mendjen kudo që të shkoni.

Shënimet bazë: Një aromë e ngrohtë dhe tërheqëse

Së fundi, notat bazë të Lattafa Ajwad janë myshku, vanilja, qelibar dhe kedri. Këto nota ofrojnë një aromë të ngrohtë dhe drunore që është ftuese dhe ngushëlluese. Myshku jep një nuancë sensuale, ndërsa vanilja dhe qelibar ofrojnë një aromë të ëmbël dhe tokësore. Kedri e rrethon aromën, duke siguruar një prekje mashkullore që balancon ëmbëlsinë e notave të tjera.

Jetëgjatësia dhe Sillage: Një aromë që zgjat

Kur bëhet fjalë për jetëgjatësinë, Lattafa Ajwad është një aromë që do të zgjasë për orë të tëra. Kjo do të thotë që ju mund të shijoni aromën e bukur gjatë gjithë ditës ose natës pa pasur nevojë të riaplikoni. Për më tepër, përbërja e kësaj arome është e moderuar, që do të thotë se do të lini pas vetes një gjurmë delikate aromash pa u mposhtur.

Konkluzioni

Lattafa Ajwad është një aromë që është e përkryer për këdo që kërkon një aromë të pasur dhe luksoze dhe elegante  Me kombinimin e saj të krijuar me mjeshtëri të notave frutore, floreale dhe drusore, kjo aromë me siguri do të bëhet një element kryesor në koleksionin tuaj. 

Lattafa

Referencat specifike

Ndoshta mund të të pëlqejë edhe

Lattafa Ajwad EDP (unisex)

4 400 Lekë